Koniec z R2platnik?

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
księgowa
Posty: 17
Rejestracja: pn, 18 lipca 2022 17:13

Koniec z R2platnik?

Post autor: księgowa » sob, 18 listopada 2023 14:47

Czy mi sie tylko zdaje.. czy symfonia planuje również zakończyć funkcjonowanie R2platnika?? Widzieliście tą ankietę dotyczącą właśnie pracy na R2platnik?? Wykończyli programy księgowe, biorą się za kadry??
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Koniec z R2platnik?

Post autor: TomekL » pn, 20 listopada 2023 11:08

Dzień dobry

Program R2Płatnik jest dalej rozwijany i zmieniany, średnio raz w miesiącu publikowane są aktualizacje. Odpowiadają one nie tylko na zmieniające się wymogi prawne, ale również podnoszą jakość programu i wprowadzają nowe ulepszenia i funkcjonalności.
R2Płatnik dla Symfonii jest kluczowym programem kadrowo-płacowym, rozwijamy zespół pracujący nad tym produktem i dokładamy wszelkich starań, aby podnieść jego jakość, poziom obsługi technicznej, jak i zwiększyć funkcjonalność produktu.
Zachęcamy również naszych Klientów do zgłaszania swoich sugestii i propozycji poprzez Głos Klienta (https://glosklienta.symfonia.pl/hc/pl/community/topics) - w ostatnich aktualizacjach zostały dodane 2 nowe funkcjonalności, które pochodzą właśnie od naszych Klientów! Dzięki temu użytkownicy mogą wpływać na kierunek rozwoju programu.
Odnośnie prowadzonej ankiety - jest to typowe badanie satysfakcji wśród naszych Klientów - umożliwia zebranie nam opinii i feedbacku dotyczącego programu, pracy z programem, obsługi. Bazując na analizie udzielonych odpowiedzi możemy ulepszać produkt i doświadczenia naszych Klientów.
seb
Posty: 30
Rejestracja: wt, 18 stycznia 2022 13:47

Re: Koniec z R2platnik?

Post autor: seb » pn, 20 listopada 2023 11:28

Aż z ciekawości wziąłem udział w tej ankiecie choć wcześniej ją pominąłem. Z pytań nie wynika by chcieli go zniszczyć tak jak Księgę, raczej zwykła ankieta. Po zniszczeniu Płatnika już chyba nikt normalny nie zostałby z płacami i kadrami w Symfonii z obawy że kolejny program po jakimś czasie też zostałby zamknięty :|
ODPOWIEDZ