przeliczanie wynagrodzenia

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lolek
Posty: 18
Rejestracja: czw, 04 września 2008 19:31

przeliczanie wynagrodzenia

Post autor: lolek » śr, 06 maja 2009 11:26

Pracownik kończy długie zwolnienie 182 dnie 24 maja, od 25 maja przychodzi do pracy zdefiniowałem dwie listy 1 - Zasiłki ZUS i 2 - Wynagrodzenie podstawowe po wprowadzeniu pracownika na listę 1 program przelicza mi wynagrodzenie za czas choroby natomiast na liście nr 2 program nic mi nie wylicza. Nie wiem gdzie popełniam błąd? Proszę o podpowiedź.
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 61
Rejestracja: śr, 12 września 2007 12:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Mirek » śr, 06 maja 2009 15:17

Witam
Sprawdź na liście podstawowej na zakładce dni pracy ile jest tam wpisanych dni chorobowych w kolorze niebieskim. Jeśli tych dni jest więcej niż faktycznie chorował w przeliczanym miesiącu to zobacz w karcie zasiłkowej na zakladce Wypłata zasiłku czy gdzieś w zwolnieniach z poprzednich miesięcy nie podstawił się numer bieżącej listy płac. Jak tak to pozaznaczaj na tych zwolnieniach lekarskich "Nie pomniejszaj składników na kolejnej liście."
ODPOWIEDZ