Wydruk zestawienia obrotów i sald

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Wydruk zestawienia obrotów i sald

Post autor: Mała » pt, 27 grudnia 2013 20:55

Podświetlam sobie konta analityczne dostawców i odbiorców i kiedy wybieram w opcjach wydruku, żeby drukował tylko te podświetlone i zaznaczam, ze ma nie drukować kont z saldami zerowymi to program i tak drukuje mi te konta na zestawieniu.
Czegoś nie zaznaczam jeszcze?
Awatar użytkownika
hadassa
 
Posty: 160
Rejestracja: wt, 04 maja 2010 10:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: hadassa » pn, 30 grudnia 2013 8:47

Powinno się wszystko prawidłowo drukować, obojętnie czy podświetlimy tylko konto syntetyczne, czy tylko analityki.
Proponuję kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia
Nr tel. 71-377-12-02 wew, 608
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Post autor: Mała » pn, 30 grudnia 2013 12:12

Dzwoniłam i okazuje się, że muszą być spełnione oba warunki, muszą być zerowe obroty i zerowe salda.
Tylko jak mam zerowe obroty to nie mam takiego konta, no bo niby po co by miało być?
Czy nie powinno być raczej tak, ze jak są zerowe salda końcowe to wtedy nie drukuje?
W zestawieniu obrotów i sald potrzebna są salda, obroty nas nie interesują, więc po co na zestawieniu konta z zerowymi saldami, które mają obroty po Wn i Ma równe?
Awatar użytkownika
hadassa
 
Posty: 160
Rejestracja: wt, 04 maja 2010 10:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: hadassa » pn, 30 grudnia 2013 14:39

Przekażę do naszego działu programistów sugestię, by można było rozdzielić zerowe obroty i zerowe salda.
Póki co wydruk musi być taki jaki jest, lub podświetlić tylko potrzebne konta.
ODPOWIEDZ