odnajdywanie kontrahentów

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
alicja_b
Posty: 7
Rejestracja: wt, 22 stycznia 2013 16:52

odnajdywanie kontrahentów

Post autor: alicja_b » pt, 09 maja 2014 10:50

Bardzo proszę o wprowadzenie możliwości wyszukiwania kontrahenta po wprowadzeniu słów (czy liter) zawartych w nazwie, a nie jak jest teraz tylko od liter rozpoczynających skrót. To jest bardzo uciążliwe, a jest to w innych programach standard.
Przy okazji proszę o wprowadzenie podobnej funkcji do faktur zakupowych, jaka jest w przypadku sprzedaży w zakładce kontrahent - windykacja należności - gdzie widać faktury ze sprzedaży w całości, a nie jak w rozrachunkach, gdzie faktury jeśli są płacone w częściach to żeby wiedzieć na jaką była kwotę muszę ją sobie sumować.
Naprawdę dopracujcie tę zakładkę z rozrachunkami, bo pracuję w trzech firmach bazujących na Waszym programie i możecie to potraktować jako sugestię trzech klientów.
Proszę również nie zbywać mnie tym razem odpowiedzią, że Wasz program jest super i nie rozumiecie moich problemów. Ja się do Waszego programu przyzwyczaiłam i nie jest zły, ale skoro dajecie możliwość podawania sugestii to bierzcie je pod uwagę. Możecie zrobić coś jeszcze ze lepszego
Awatar użytkownika
Elzbam
 
Posty: 141
Rejestracja: pn, 15 lipca 2013 11:17
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Elzbam » pn, 12 maja 2014 9:36

W programie R2fk / R2księga można wyszukiwać po fragmencie nazwy. W oknie wyszukiwania proszę wybrać przycisk "Ustawienia" odznaczyć pole "Szybko" i zaznaczyć "Fragment nazwy".

Windykacja dotyczy faktur sprzedażowych - należności co do zasady. Jeżeli chodzi o sugestię dotyczącą zestawienia faktur zakupowych to prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem pod numerem tel. 71/377-12-02 w celu uściślenia co i jak i gdzie miałaby się znaleźć.
alicja_b
Posty: 7
Rejestracja: wt, 22 stycznia 2013 16:52

odnajdowanie kontrahentów

Post autor: alicja_b » czw, 15 maja 2014 8:56

Niestety ta funkcja wyszukiwania kontrahenta po fragmencie nazwy dotyczy tylko okna kontrahentów, a ja potrzebuję znajdować kontrahenta w trakcie księgowań.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » czw, 15 maja 2014 11:09

okno kontrahenci (przez F2 - biblioteka) dostępne jest z poziomu wprowadzanego dokumentu
ODPOWIEDZ