Nowa pozycja - S- Sprzedaż

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
kotplan
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 20 lipca 2014 13:03

Nowa pozycja - S- Sprzedaż

Post autor: kotplan » ndz, 20 lipca 2014 13:46

Po wprowadzaniu do księgi nowej pozycji sprzedaży w kolumnie 7, program automatycznie tworzy druga pozycję z Vat oznaczonym np oraz poniżej pokazuje sumę vat jako rozchód.
Czy mam za każdym razem usuwać tę pozycję?
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » pn, 21 lipca 2014 9:41

Przy standardowym ustawieniu programu opisana sytuacja nie występuje, zatem problem związany jest z jakimś nietypowym ustawieniem, dlatego prosimy o telefoniczny kontakt bezpośrednio z serwisem w celu szybkiej weryfikacji problemu. Nr tel. 71/377-12-02.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
pawel22
Posty: 1
Rejestracja: wt, 22 lipca 2014 11:48

Post autor: pawel22 » wt, 22 lipca 2014 11:50

Mam podobny problem. W jakich godzinach można dzwonić aby uzyskać pomoc?
Starałem się skontaktować jednak do tej pory się to nie udało.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 22 lipca 2014 11:52

Serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30 pod nr tel. 71/377-12-02.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
kotplan
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 20 lipca 2014 13:03

Post autor: kotplan » wt, 22 lipca 2014 15:12

Chyba odnalazłem ustawienie które za to odpowiada.
Jeśli w zakładce firmy - ustawienia - vat zostanie ustawiony domyślny cel zakupu na bp,
to przy wprowadzaniu pozycji sprzedazy z tym celem, program automatycznie tworzy drugą pozycję z vat oznczonym np.
Jest to ok. przy zakupie, ale dlaczego dzieje się tak przy wprowadzaniu pozycji sprzedaż licho wie.
Problem nie występuje przy innym ustawieniu domyślnego celu zakupu.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 22 lipca 2014 15:31

Rzeczywiście przy ustawieniu domyślnego celu zakupu = bp pojawia się opisany problem. Dziękujemy za zgłoszenie, sprawa zostanie przekazana do Działu Rozwoju Oprogramowania. Proszę obserwować najbliższe aktualizacje programu.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
mkasiaz
Posty: 3
Rejestracja: ndz, 02 marca 2014 13:28
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: mkasiaz » pn, 04 sierpnia 2014 0:09

Też mam z tym problem, może ktoś mi napisać na PW do kogo się zgłosić osobiście aby to wyjaśnić kompletnie.
ODPOWIEDZ