R2Księga - uporządkowanie listy dokumentów w wersji 4.xx

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Profit
Posty: 32
Rejestracja: śr, 10 lutego 2016 12:11
Lokalizacja: Warszawa

R2Księga - uporządkowanie listy dokumentów w wersji 4.xx

Post autor: Profit » śr, 10 lutego 2016 12:25

Witam

Czy dałoby się coś zrobić - na oko nie wydaje się to zbyt problematyczne, żeby w wersji 4.xx można było uporządkować dokumenty w kolejności wprowadzania, tak jak to było w wersji 3.
Szczerze mówiąc w każdej firmie i każdego miesiąca korzystałam z tej opcji i teraz brak tej możliwości bardzo mi utrudnia pracę.

Bardzo proszę o taką poprawkę.

Księgowa
Awatar użytkownika
Elzbam
 
Posty: 141
Rejestracja: pn, 15 lipca 2013 11:17
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Elzbam » czw, 11 lutego 2016 8:35

W oknie księgi proszę wejść we Właściwości okna (właściwości otwiera się również ze skrótu F4 w oknie Księgi) a następnie przywrócić ustawienia domyślne (przycisk w oknie Właściwości).
Profit
Posty: 32
Rejestracja: śr, 10 lutego 2016 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Profit » czw, 11 lutego 2016 11:24

Bardzo proszę nie wprowadzać w błąd. We właściwościach wg tej procedury wyświetla się uporządkowanie wg DATY WPISU i jeszcze w nawiasie ma dopisane (domyślnie), a ja potrzebuję wg KOLEJNOŚCI WPROWADZANIA DOKUMENTÓW, bez względu na datę wpisu. W wersji 3 były tylko 2 opcje do wyboru: 1-sza domyślna tak jak teraz wg daty wpisu i 2-ga wg kolejności wprowadzania. Teraz w 4 oprócz daty wpisu jest mnóstwo innych do wyboru, ale wg kolejności wprowadzania nie ma.
Bardzo proszę o poprawkę, żeby była tez ta opcja ( wg kolejności wprowadzania).
Księgowa
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » czw, 11 lutego 2016 15:13

proszę nie wprowadzać w błąd że wprowadzamy w błąd :wink:

pod F4 w oknie księgi (ale też w większości okien) znajdziemy opcje uporządkowania
Tą, która dla Pani będzie najodpowiedniejsza w tej sytuacji jest opcja uporządkowania po tajemniczo brzmiącym "Ide"

Jest to standardowe hasło po którym dane w dowolnym oknie zostaną uporządkowane po kolejności wprowadzania właśnie

Przywrócenie domyślnego uporządkowania dostępne jest również pod F4 z opcji "domyślne"
Profit
Posty: 32
Rejestracja: śr, 10 lutego 2016 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Profit » czw, 11 lutego 2016 16:04

Bardzo dziękuję. To mnie zadowala, tylko czy ta opcja musi tak "tajemniczo brzmieć" Ide ?

Ksiegowa
ODPOWIEDZ