Potwierdzenia odbioru (UPO) w wersji 4.xx R2księga -BRAK NIP

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Profit
Posty: 32
Rejestracja: śr, 10 lutego 2016 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Potwierdzenia odbioru (UPO) w wersji 4.xx R2księga -BRAK NIP

Post autor: Profit » czw, 18 lutego 2016 14:07

Witam

Do końca zeszłego roku korzystałam z wersji 3 i tam nie było problemu, natomiast w wersji 4 wszystkie UPO, które na razie wydrukowałam z programu ( i do VAT i do PIT-28 rocznego) nie zawierają NIPU podatnika !!!
Dane mam te same co w poprzedniej wersji. Na oryginalnym UPO ze strony MF NIP się drukuje.
Bardzo proszę wskazać mi gdzie powinnam wpisać NIP, żeby przenosił się do UPO lub koniecznie zrobić poprawkę tej funkcji.
Księgowa
Profit
Posty: 32
Rejestracja: śr, 10 lutego 2016 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Profit » czw, 18 lutego 2016 20:29

Uzupełnienie

W dniu 23 stycznia tego roku drukował się NIP na UPO, ale teraz nie, nawet na tych UPO wcześniej pobranych - może jakaś poprawka wyszła nie tak?

Księgowa
Awatar użytkownika
Edzia
 
Posty: 122
Rejestracja: wt, 10 listopada 2015 8:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Edzia » pt, 19 lutego 2016 12:58

Dziękujemy za zgłoszenie.
Faktycznie po ostatniej aktualizacji zakradła się nieścisłość jeśli chodzi o drukowanie NIP-u na potwierdzeniu e-deklaracji. Dział Rozwoju Oprogramowania pracuje już nad daną sprawą. Proszę oczekiwać na aktualizację.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 19 lutego 2016 18:40

aktualizacja już gotowa

pobieramy poprzez Zbiory - Narzędzia - Aktualizacja programu
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pn, 22 lutego 2016 9:05

... lub pobierze się automatycznie przy dzisiejszym porannym uruchomieniu programu
ODPOWIEDZ