połączenie r2księga z r2fk?

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
ski.jacek
Posty: 20
Rejestracja: pn, 14 listopada 2016 22:40

połączenie r2księga z r2fk?

Post autor: ski.jacek » śr, 01 lutego 2017 20:32

Proszę mi wytłumaczyć jak wygląda powiązanie pomiędzy r2płatnik, r2księga i r2fk. Do tej pory mam licencje tylko na r2księga i r2płatnik, ale zamierzam rozszerzyć działalność o pełną księgowość. Zainstalowałam wersje demo r2fk i zintegrowałam ją z płatnikiem. Po tej operacji do r2fk przeniosły się wszystkie firmy, które miałem w płatniku( i księdze) z opisem, że są na pełnej księgowości??? Mam je teraz usunąć z r2fk? Nie usunie mi danych z r2księga? Mam przenieść dane z r2księga do r2fk? Będę teraz miał dwa programy do tego samego, do prowadzenia KPiR?
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » czw, 02 lutego 2017 8:18

Program R2fk - oprócz umożliwienia prowadzenia księgowości firm na księgach handlowych - posiada także wszystkie funkcje programu R2księga - tym samym dając możliwość prowadzenia firm na uproszczonej księgowości - KPiR i ryczałtu.

Najlepiej więc byłoby odtworzyć w programie R2fk dane zarchiwizowane w programie R2księga (przeniesienie firm na kpir i ryczałcie) oraz dopisać w programie nowe firmy na pełnej księgowości.

Dwa programy obok siebie (R2fk i R2księga) w takiej sytuacji nie są wymagane.
lalinn
Posty: 3
Rejestracja: wt, 20 listopada 2018 20:46

Re: połączenie r2księga z r2fk?

Post autor: lalinn » pt, 11 października 2019 15:35

Jeżeli chcesz przejść na pełną księgowość to może lepiej niech zajmie się tym jakieś biuro księgowe wrocław. Samemu łatwo popełnić błędy, szczególnie jeżeli próbujesz jednocześnie ogarnąć zarówno księgowość jak i prowadzenie działalności gospodarczej.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: połączenie r2księga z r2fk?

Post autor: sławek » wt, 15 października 2019 12:52

Z dobrym programem księgowym jak R2księga prowadzenie samodzielnie księgowości nie wydaje się trudne ;)
ODPOWIEDZ