Konieczny nr rachunku bankowego

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
mvp90
Posty: 20
Rejestracja: wt, 03 lutego 2015 10:37

Konieczny nr rachunku bankowego

Post autor: mvp90 » wt, 07 lutego 2017 16:31

Witam, czy jest możliwość aby w wersji 10 było tak jak w poprzednich wersjach a mianowicie chodzi mi o nr konta bankowego w firmie. Teraz gdy tworzę przelew na podatek VAT lub dochodowy , wyskakuje mi błąd iż dana firma nie ma wpisanego nr rachunku bankowego. Często dla wielu firm wystawiam wpłaty gotówkowe, na których i tak konta bankowego firmy nie ma, w poprzednich wersjach wszystko działało jak nalezy, jeśli nie było wpisanego nr konta bankowego to tworzyło przelew z pustymi polami w miejscu nr konta bankowego zobowiązanego, a teraz bez wpisania nr konta nie moge utworzyć przelewu. Jest to zmiana napewno na gorsze wzgledem poprzednich wersji.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pn, 13 lutego 2017 8:42

Witam

Wersja 10.2.1 - u mnie działa. Pojawia się komunikat ostrzegawczy - brak banku, ale program tylko sugeruje przejście do okna firmy w celu uzupełnienia danych - ale tylko ostrzeżenie. Nie ma błędu który uniemożliwiłby wystawienie i wydruk przelewu.
ODPOWIEDZ