Import faktur sprzedaży z programu PROFIPIEK

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Import faktur sprzedaży z programu PROFIPIEK

Post autor: Mała » sob, 18 marca 2017 18:27

Importując dokumenty z programu PROFIPIEK do R2Ksiega wyskakuje mi komunikat: I/O error 6
Próbowałam z plikiem epp, es4, xml ale za każdym razem ten sam komunikat się pojawia i nie mogę nic zrobić.
Co jest powodem i jak mam to zaimportować?
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » wt, 21 marca 2017 16:00

Import z programu (m.in Profipiek) oznacza import w schemacie właściwym dla danego producenta albo danego programu.
Pliki epp, es4 wskazują na import w schemacie programu Subiekt - być może Profipiek ma możliwość eksportowania danych w rozmaitych formatach skierowanych do kilku producentów oprogramowania.

Importu plików epp i es4 można będzie najprawdopodobniej dokonać wybierając w programie R2księga opcję importu z Subiekta.

Proszę sprawdzić w jakim formacie (czy domyślnym) eksportowane są dane z programu Profipiek.

W razie wątpliwości zachęcamy do telefonicznego kontaktu z działem serwisu - tel. 71 38 28 702
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Post autor: Mała » wt, 21 marca 2017 16:27

OK, dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ