problem z odświeżaniem danych

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
ski.jacek
Posty: 20
Rejestracja: pn, 14 listopada 2016 22:40

problem z odświeżaniem danych

Post autor: ski.jacek » wt, 16 maja 2017 23:25

W jaki sposób w programie r2fk odświeżają się dane po doksięgowaniu pozycji w księdze? Za każdym razem jak dopisze jakaś pozycje w księdze mam duży problem, żeby tę zmianę zobaczyć w raportach (obrotówka, bilans, obliczanie dochodu). Za pierwszym razem jak generuje te raporty wszystko jest w porządku, ale gdy zaksięguję dodatkową pozycję w księdze raporty nie aktualizują się. Co robię źle?? W jaki sposób na bieżąco mogę odświeżać obrotówkę (bilans, obliczanie dochodu) po każdym doksięgowaniu czegokolwiek?
Awatar użytkownika
Elzbam
 
Posty: 141
Rejestracja: pn, 15 lipca 2013 11:17
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Elzbam » czw, 18 maja 2017 11:03

Dane odświeżają się po wejściu do okna plan kont po kliknięciu w dowolne konto. Absolutną pewność, że wszystkie wydruki są aktualne daje odświeżenie okna plan kont (Ctrl + F5) oraz przeliczenie wszystkich kont (ikona w planie kont) dlatego zalecamy przygotowanie wydruków po wykonaniu tych operacji.
Skrzetuski
Posty: 6
Rejestracja: śr, 09 sierpnia 2017 13:10

Post autor: Skrzetuski » śr, 09 sierpnia 2017 13:21

Dobrze wiedzieć. Mi też się ta wiedza przyda.
ODPOWIEDZ