Błąd wyszukiwania właścicieli R2księga

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Błąd wyszukiwania właścicieli R2księga

Post autor: lgorek » czw, 08 marca 2018 12:38

Witam,
Jak zauważyłem przy wyszukiwaniu właścicieli jest błąd, nie wiem czy u innych ale u mnie napewnie.

Niezależnie czy zaznaczone mam fragment czy początek program szuka zawsze po początku. Tak jakby nie widział opcji zaznaczonej szukaj po fragmentcie. Jest to trochę uciążliwe.

Dodatkowo jak wyszukuje się właściciela to czasami szukany element nie zawiera Nazwiska i imienia, to pole jest puste.

Oraz ostatnia rzecz czemu nie można ustawić na sztywno aby zawsze szukał po nazwisku i imieniu, nawet gdy pole to nie jest zaznaczone, jak mnie to denerwuje że jest zaznaczone nip lub lp i nie można wyszukać ponieważ program musi mieć zaznaczone pole Naziwsko i imię. Ale po co jak tylko w tym polu szuka ? Podobna sytuacja ma podczas szukania miejscowości.
Awatar użytkownika
JSz
 
Posty: 114
Rejestracja: śr, 31 maja 2017 14:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: JSz » wt, 13 marca 2018 16:19

Witam,

dziękujemy za zgłoszenie. Przyjrzymy się sprawie.
ODPOWIEDZ