Problem z MPK w schemacie księgowania R2fk

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
mattiuss10121
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 21 października 2018 10:51

Problem z MPK w schemacie księgowania R2fk

Post autor: mattiuss10121 » ndz, 21 października 2018 11:08

Witam,
Bardzo proszę o pomoc / podpowiedź z schematem księgowania.
Gdy dodaję nowy wpis do wcześniej utworzonego schematu księgowania, dodaje mi w kolumnie MPK wartość podczas gdy ja chcę aby ten rekord w MPK pozostał pusty. Dodam że nie można usunąć tego rekordu w MPK i nie ma możliwości wyboru wartości pustej.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ul
 
Posty: 89
Rejestracja: pt, 09 marca 2018 10:12
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Ul » pn, 22 października 2018 16:07

Proszę spróbować w następujący sposób:
1. Zamknąć okno Księgi.
2. w menu Ustawienia - Schematy księgowania: odnaleźć schemat, z którego korzystano przy księgowaniu.
3. Na zakładce Pozycja bądź Razem danego schematu księgowania - odnaleźć pozycje z niewłaściwie uzupełnioną wartością MPK, ustawić się w danym polu w kolumnie MPK, zaznaczyć/podświetlić jego treść i usunąć poprzez przycisk Backspace.
4. Zaakceptować zmiany.
Podczas tworzenia schematów księgowania w kolejno dodanej pozycji automatycznie podstawiają się wartości z wcześniej utworzonej. W związku z tym należy wyedytować tę pozycję wg potrzeb.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z działem serwisu pod numerem 71 3828702.
ODPOWIEDZ