Eksport do PITY IPS

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Eksport do PITY IPS

Post autor: lgorek » czw, 24 stycznia 2019 12:28

Witam,
Nie wiem dlaczego Reset2 nie dodał opcji eksportu PIT-28 oraz PIT-36L do PITY od firmy IPS.

Mamy tylko PIT-36 jednak dlaczego nie dodać pozostałych to nie wiem. Osobiście lubie mieć wyszstko w jednym miejscu czyli wszystkie roczne w IPS, jednak obecnie będę musiał ręcznie przepisać do programu bo nie chce mieć takiej sytuacji gdzie PIT-36L mam w R2ksiega a PIT-36 w IPS, ponieważ później nie wiem czy został wysłany czy nie itp.

Dodam że to włąśnie takie drobne szczegóły mówią że firma myśli o swoich klientów. Niby nic ale dla biur rachunkowych to jest dużo, a nawet bardzo dużo.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 25 stycznia 2019 15:06

Opcja eksportu jest dostępna dla tych deklaracji, które nie są obsługiwane w programach R2księga / R2fk i R2firma - czyli PIT-36.

Pozostałe można wyliczyć w naszych programach, wysłać do urzędów skarbowych oraz pobrać UPO.

Na dzień dzisiejszy nie planujemy rozszerzać funkcjonalności o eksport do systemów zewnętrznych deklaracji, które można przygotować w naszych programach.
ODPOWIEDZ