Deklaracja VAT - niesłuszne wysłanie korekty

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Anna Kubiak
Posty: 3
Rejestracja: śr, 22 października 2014 18:01

Deklaracja VAT - niesłuszne wysłanie korekty

Post autor: Anna Kubiak » czw, 14 lutego 2019 23:10

Szanowni Państwo, korzystam z Państwa programów od 2005 roku i nie zamienię na inne. Mam jednak sugestię, którą myślę warto aby autorzy programu rozważyli.

Przed chwilą zamiast "złożenie" deklaracji wysłałam niechcący "korekta deklaracji" VAT-7.
Z tego powodu, że poprzednio wysłałam innemu klientowi (prowadzę biuro rachunkowe) korektę deklaracji. Przy następnej wysyłce niestety pamięta się zaznaczenie korekty (ostatnia czynność). Mimo, że nie mamy złożonej pierwotnej deklaracji, to program bez problemu pozwala wysłać korektę. Dobrze byłoby, gdyby w takiej sytuacji był komunikat "wysyłasz korektę". Lub po prostu program sam, z automatu nie podświetlał żadnego z pól: cel złożenia deklaracji.

Pozdrawiam cały zespół Reset2.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 15 lutego 2019 12:56

Dziękujemy za sugestię.
Przyjrzymy się sprawie.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Post autor: lgorek » pt, 15 lutego 2019 13:50

Już zgłaszałem taką propozycje chyba z 6 miesiecy temu i nic z tego nie wynikło.
ODPOWIEDZ