R2ksiega, R2faktury - wydruki wersja demo

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
BMT
Posty: 1
Rejestracja: czw, 28 czerwca 2007 20:47

R2ksiega, R2faktury - wydruki wersja demo

Post autor: BMT » czw, 28 czerwca 2007 20:55

Dzisiaj znalazłam i wgrałam wersje demo ksiegi i faktur. Zaczynam działalność i powinna mi wystarczyć wersja demo ( do 5 wpisów) ale niepokoi mnie informacja, że po 60 dniach nie można korzystac z wydruków. To jak to się ma do reklamy że malutki użytkownik może korzystac z programu gratis? Bez wydruków? A może czegoś nie rozumiem?
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » pt, 29 czerwca 2007 14:59

Też posiadam wersje demo do 5 wpisów. Pracuje na niej od paru miesięcy i nic się nie blokuje (czy wydruki czy importowanie faktur, które też mam "demowe" )
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Awatar użytkownika
Max
 
Posty: 160
Rejestracja: śr, 25 maja 2005 12:38
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Max » pt, 29 czerwca 2007 16:50

Wszystko się zgadza. Po 60 dniach robi się demo, tzn. m.in. blokują się wydruki, chyba że jest nie więcej niż 5 wpisów miesięcznie w księdze - wtedy wszystko działa dalej bez ograniczeń.
androsz
Posty: 2
Rejestracja: sob, 30 grudnia 2006 19:31

Post autor: androsz » pn, 02 lipca 2007 16:10

Niestety, blokowany jest wydruk - należy dokonać zakupu. Już to przerabiałem.
MichalN
Posty: 16
Rejestracja: pt, 03 listopada 2006 12:14

Post autor: MichalN » wt, 03 lipca 2007 10:30

Wersja demonstracyjna posiada wszystkie mozliwości pełnej wersji. Jedynym ograniczeniem jest zablokowanie wydruków i eksportu danych po 60 dniach od daty instalacji.
Jeśli wprowadzono nie więcej niż 5 wpisów w miesiącu, wersja demonstracyjna umożliwia normalną pracę bez ograniczeń czasowych. Zupełnie za darmo!



Jeżeli program blokuje wydruki to instnieje klika możliwości:

1. Ma Pan więcej niż 5 wpisów w miesiącu, proszę sprawdzić czy nie ma "ukrytych" nadmiarowych wpisów, np. ma Pan włączony filtr w księdze obejmujący jedynie dokumenty zakupu. Proszę sprawdzić filtry i jeżeli występują nadmiarowe dokumenty usunąć je.

2. Program w wersji demo uruchamiany był na zmienionej dacie systemowej (różna +/- 60 dni od daty zainstalowania programu). Tutaj nic się nie da zrobić poza ponowną instalacją programu i ręcznym wprowadzeniu danych od początku.


Powodzenia
no67
Posty: 2
Rejestracja: czw, 17 maja 2012 21:16

Post autor: no67 » czw, 17 maja 2012 21:20

Najwyższa ilość wpisów 3
Data systemowa nie ruszana
Wersja Demonstracyjna bez możliwości wydruków

Ręcznie wprowadzić dane?
Nawalacie RESET2 nawalacie.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 18 maja 2012 8:24

... oprócz tego dochodzi jeszcze np. import dokumentów sprzedażowych/zakupowych, zasilenie inicjalne lub parę innych możliwości (włączając w to również i problemy z baterią zasilającą bios wpływające w efekcie na daty systemowe)
przed głoszeniem krytycznych tez zachęcamy do kontaktu telefonicznego z działem serwisu (być może poprosimy nawet o przesłanie danych celem sprawdzenia czy w nich wszystko jest w porządku) - to najczęściej pomaga w rozwiązaniu problemów naszych Użytkowników

przypominamy nr telefonu do serwisu: 71 37 71 202 wew. 2
ODPOWIEDZ