Dodawanie dokumentu i Kontrahenci

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

lgorek
Posty: 97
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Dodawanie dokumentu i Kontrahenci

Post autor: lgorek » pt, 17 lipca 2020 11:16

Witam,
Mam dwie propozycje (a może to jest a nie umie uruchomić)

1. Wprowadzając dokument księgowy Z przy wyborze kontrahenta (na zdj poniżej) pojawiają się nam wszyscy a jak wiadomo Z jest to ZAKUP. Czy da się tak ustawić aby można widzieć tylko dostawców ? Tak samo jest w przypadku sprzedaży fajnie jakby można było filtrować te dane z automatu czyli dodajemy sprzedaż mamy tylko odbiorców dodajemy zakup mamy dostawców, ewentualnie możemy otworzyć okno kontrahenci i mamy tam wszystkich.
2. Czy jest możliwość ustawienia kolejności na liście przy wprowadzaniu (na zdj poniżej), zakładamy że Firma Witospol jest 40 razy w miesiącu wykorzystywana a pozostałe dwie raz na rok. Super opcją było by aby system patrzył ile razy jest wykorzystywana aby dać ją na liście na sam początek, ewentualnie w ustawieniach dodać CZĘSTO UŻYWANA wtedy jak wyświetli się ona to zawsze będzie u samej góry.
firma h.jpg
firma h.jpg (63.37 KiB) Przejrzano 732 razy
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 673
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: RESET2 Oprogramowanie sp. z o.o. sp.k.
Kontakt:

Re: Dodawanie dokumentu i Kontrahenci

Post autor: sławek » pt, 17 lipca 2020 16:06

Interesujące sugestie, warto co najmniej zastanowienia.
ODPOWIEDZ