Problem przy zmianie wersji programu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
PHU Rysieńka
Posty: 3
Rejestracja: czw, 20 kwietnia 2006 20:14
Lokalizacja: Zielona Góra

Problem przy zmianie wersji programu

Post autor: PHU Rysieńka » wt, 10 lipca 2007 21:27

Witam
Mam program w wersji 1.24.18 po zakupie nowej wersji i zainstalowaniu go jest aktualnie w wersji 2.03.9.
Problem jest tego typu że przy konwersji danych ze starszej wersji wszystko wykonuje ale brak danych w księdze.
Co jest tego powodem !!!
alek
Posty: 23
Rejestracja: pt, 27 kwietnia 2007 14:15

Post autor: alek » śr, 11 lipca 2007 14:24

W nowje wersji księgi, po konwersji należy przywrocić domyślne właściwości wyświetlania okna księgi poprzez F4 z klawiatury i przycisk "domyślne". Wypróbowany sposób. Powodzenia.
PHU Rysieńka
Posty: 3
Rejestracja: czw, 20 kwietnia 2006 20:14
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: PHU Rysieńka » śr, 11 lipca 2007 20:41

Dzięki, zagrało.
Pojawił się natomiast problem, miałem zarchiwizowaną jedną firmę w wersji 2.03 i teraz po konwersji mam wszystkie 6 firm z danymi ale gdy odtwarzam tą firmę z archiwum nie ma jej w programie, natomiast katalog DANE7 jest stworzony, co zrobić aby się uwidoczniła ta firma w systemie !!!
MichalN
Posty: 16
Rejestracja: pt, 03 listopada 2006 12:14

Post autor: MichalN » pt, 13 lipca 2007 9:09

PHU Rysieńka pisze:Dzięki, zagrało.
Pojawił się natomiast problem, miałem zarchiwizowaną jedną firmę w wersji 2.03 i teraz po konwersji mam wszystkie 6 firm z danymi ale gdy odtwarzam tą firmę z archiwum nie ma jej w programie, natomiast katalog DANE7 jest stworzony, co zrobić aby się uwidoczniła ta firma w systemie !!!
Problem w/w jest trudny do rozwiązania poprzez forum (zbyt mało szczegółów). Proponuje skontaktować się z serwisem Reset2 i zamówić pomoc serwisanta. tel. 71 377 12 00
ODPOWIEDZ