Propozycja

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
badyl

Propozycja

Post autor: badyl » sob, 11 czerwca 2005 20:39

Hej wiem że pewnie nie bęzie to duży nakład pracy a dla mnie bardzo przydatny.

Otóż przydałoby się w Księdze w menu archiwizacji zrobić opcję wgrywania plików bezpośrednio na serwer FTP.
W opcjach na początku wpisałoby się dane host,login,hasło ew. katalog i kopie leciały by bezpośrednio na FTPka.

Myślę że takie rozwiązanie ucieszyłoby każdego. Każdy wie jak z dyskietkami jest, a archiwizacja na dysk nieraz miaj się z celem.

Dajcie znać czy jest to wykonalne ;) ?
Mirek

Post autor: Mirek » pn, 13 czerwca 2005 8:12

A po co wysyłać archiwizację na FTP? I dlaczego archiwizacja na dysk mija się z celem? Przecież na FTP jest taki sam dysk jak w lokalnym komputerze.
Badyl

Post autor: Badyl » pn, 13 czerwca 2005 12:54

Archiwizacja na FTP - to wysyłanie plików na obcy dysku odległego komputera. To wszytsko powinno wyjaśniać. Archiwizacja niekiedy na dysku mija się z celem, np. uszkodzenie dysku, wirus itp.
A tak pliki leżałyby sobie spokojnie gdzieś na odległym serwerze.
Oczywiście dane muszą być koniecznie zahasłowane.

Myślę że w dobie coraz bardziej rozpowszechnionego internetu da się zrobić coś takiego :)
Awatar użytkownika
tomek-nt2
 
Posty: 59
Rejestracja: śr, 20 kwietnia 2005 17:01
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: tomek-nt2 » wt, 14 czerwca 2005 13:29

. . . bez komentarza
tomek-nt2
Gość

gość

Post autor: Gość » ndz, 26 czerwca 2005 12:46

tomek-nt2 pisze:. . . bez komentarza
hej to będzie to wprowadzone :) ?
Awatar użytkownika
Max
 
Posty: 160
Rejestracja: śr, 25 maja 2005 12:38
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Max » wt, 28 czerwca 2005 8:59

Niewykluczone. Jak skończą się propozycje ważniejszych ulepszeń...
ODPOWIEDZ