Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
chico
Posty: 20
Rejestracja: śr, 02 października 2013 8:21
Lokalizacja: 127.0.0.1

Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Post autor: chico » pn, 29 stycznia 2024 11:35

Dzień dobry,

Do 31.03.2024 mamy aktywny abonament a parametry mamy do 31.12.2023:
Obrazek

Jest szansa żeby to naprawić?
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Post autor: Inez » pn, 29 stycznia 2024 13:17

Nie ma tu żadnego błędu. Zgodnie z informacjami jakie Państwo uzyskali od 1.01.2024 świadczymy wsparcie tylko w zakresie deklaracji, co się z tym wiąże udostępnimy aktualizację tylko w zakresie PIT/CIT umożliwiając zakończenie roku 2023. Fragment regulaminu promocji „Przejdź do nas!”:
"Promocja polega na: udzieleniu możliwości korzystania w dotychczas posiadanych Programach: R2fk, R2księga, R2faktury, R2firma i/lub R2środki z internetowego dostępu do zewnętrznych baz danych umożliwiających m.in. pobieranie parametrów naliczania, tworzenie nowych kontrahentów i firm na podstawie bazy GUS Regon, weryfikowanie czynnych podatników VAT w Portalu Podatnika prowadzonym przez MF, weryfikacje czynnych podatników VAT w Portalu VIES prowadzonym przez UE, pobieranie kursów walut z NBP czy aktualizowanie bibliotek (banki, KŚT, urzędy skarbowe, miejscowości) do dnia 31.12.2023 r."

Nowych parametrów na rok 2024 nie będziemy wprowadzać do programu. Można je wpisać ręcznie.
KatarzynaS
Posty: 8
Rejestracja: wt, 10 maja 2022 16:04

Re: Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Post autor: KatarzynaS » pt, 02 lutego 2024 9:55

Uzupełniłam ręcznie parametry, jednak program źle wylicza składkę zdrowotną dla ryczałtu. Składka jest obliczana na podstawie przeciętnego wynagrodzenia. Nie mogę jednak w programie znaleźć, gdzie można to średnie wynagrodzenie wpisać. Gdzie tego szukać?
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Post autor: Inez » pn, 05 lutego 2024 12:26

KatarzynaS pisze:
pt, 02 lutego 2024 9:55
Uzupełniłam ręcznie parametry, jednak program źle wylicza składkę zdrowotną dla ryczałtu. Składka jest obliczana na podstawie przeciętnego wynagrodzenia. Nie mogę jednak w programie znaleźć, gdzie można to średnie wynagrodzenie wpisać. Gdzie tego szukać?
Czy na pewno w Parametrach naliczania dane na zakładce Podstawy ZUS wypełniła Pani poprawnymi kwotami dla 2024 roku, wpisując właściwą kwotę zdrow.dla właściciela?
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
KatarzynaS
Posty: 8
Rejestracja: wt, 10 maja 2022 16:04

Re: Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Post autor: KatarzynaS » pn, 05 lutego 2024 12:57

Tak, wpisałam minimalną podstawę składki zdrowotnej.
Załączniki
parametry.png
parametry.png (136.65 KiB) Przejrzano 1343 razy
LukaST
Posty: 9
Rejestracja: śr, 03 lutego 2021 13:12

Re: Parametry naliczania w aktywnym abonamencie

Post autor: LukaST » śr, 07 lutego 2024 9:18

W zakładce Podstawy ZUS -> Pozycja zdrow. dla właściciela proponuję wpisać kwotę 5825,88 (75% z 7767,85)
ODPOWIEDZ