rejestry Vat kwartalne

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Marzena z Brzegu

rejestry Vat kwartalne

Post autor: Marzena z Brzegu » wt, 21 czerwca 2005 11:08

Dlczego nie ma możliwości wydrukowania rejestru Vat zakupu i sprzedaży za okres kwartalny, w przypadku gdy rozliczam się kwartalnie. Wybierając okres Od-Do np. od 01-01-2005 do 31-03-2005 program drukuje każdy miesiąc oddzielnie. Czy ja mam dodawać wszystkie kolumny żeby sprawdzić zgodność rejestru z deklaracją Vat? W programie turbo księga program w takim przypadku drukował ciągłość danych wpisów w wybranym okresie i podsumowanie było łączne - zgodne z deklaracją. Tu tak nie jest i to jest źle! Prosze o wyjaśnienie, być może ja coś robię nie tak.
Gość

alex

Post autor: Gość » czw, 23 czerwca 2005 17:07

w jednej z najbliższych aktualizacji programu będzie taka możliwość, proszę sprawdzać aktualizacje (menu Zbiory - Narzędzia - Aktualizacja programu)
Grażula
Posty: 77
Rejestracja: wt, 28 listopada 2006 18:00

Post autor: Grażula » ndz, 19 kwietnia 2009 18:48

Czy można już drukować rejestry kwartalnie? bo jakoś nie mogę takiej opcji znaleść
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 344
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » pn, 18 maja 2009 11:38

Grażula pisze:Czy można już drukować rejestry kwartalnie? bo jakoś nie mogę takiej opcji znaleść
Oczywiście, że wydruk rejestrów może być dokonany kwartalnie (zgodnie z ustawieniami VAT). Nie przypominam sobie, żeby ta opcja nie działała :roll: Kwota łączna z całego kwartału widoczna jest w podsumowaniu rejestru.
ODPOWIEDZ