Wydruki przeterminowanych płatności

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
waldi
Posty: 5
Rejestracja: pt, 30 stycznia 2009 10:05

Wydruki przeterminowanych płatności

Post autor: waldi » pt, 30 stycznia 2009 10:34

Mam pytanie odnośnie wydruków Zestawienie przeterminowanych płatności. Kiedy przechodzę do danego wydruku to pomimo, że w księdze widnieją przeterminowane płatności, to na wydruku nie mam ich wykazanych. Program nie wypełnia płatności. Co trzeba zrobić, żeby w/w wyświetlane były prawidłowo?
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 06 lutego 2009 15:37

jeśli to opcja "wg dni po terminie": kliknij w okienku opcji wydruku przycisk "domyślne" i sprawdź wtedy
przyjrzyj się też datom w opcjach wydruku i w rozrachunkach (terminy płatności)
waldi
Posty: 5
Rejestracja: pt, 30 stycznia 2009 10:05

Post autor: waldi » pn, 09 lutego 2009 14:53

Właśnie to jest ta opcja "wg dni po terminie". Nacisnąłem przycisk domyślnie, ale to nie pomogło. Natomiast nie bardzo wiem, jak wykonać drugą część Pańskiej odpowiedzi. Mogę prosić o rozwinięcie tematu?
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » śr, 11 lutego 2009 8:41

sprawdź na pojedynczym kontrahencie w windykacji, czy na dany dzień ma on jakieś niezapłacone faktury
na ten sam dzień wygeneruj zestawienie
jeśli nie będzie się zgadzać z windykacją - kontakt z serwisem niezbędny
waldi
Posty: 5
Rejestracja: pt, 30 stycznia 2009 10:05

Post autor: waldi » pt, 13 lutego 2009 9:49

dziękuję za poradę, ale dalej generuje wydruk bez danych. W rozrachunkach widnieją przeterminowane faktury, a w zestawieniu przeterminowanych płatności jest brak informacji. Praktycznie jest wygenerowany wydruk bez jakichkolwiek danych, pozdrawiam
ODPOWIEDZ