import bazy danych

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
MatRad
Posty: 1
Rejestracja: śr, 05 grudnia 2018 19:33

import bazy danych

Post autor: MatRad » śr, 05 grudnia 2018 19:37

Witam,

posiadam R2płatnika, próbuję wgrać bazę danych przekazaną z zewnętrzengo działu kadr, którą mi przygotowano z rozszerzeniem "sp".
Niestety przy próbie importu poprzez "Zbiory->Narzędzia->Import danych z pliku" po wybraniu pliku wyskakuje mi komunikat, z problem nieaktualnym programem "TPK".
Jak ten problem można obejść lub też jak powinienem wgrać bazę danych, tak aby wcześniejsze dane pozostały?
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: import bazy danych

Post autor: KrystianSz » czw, 06 grudnia 2018 9:41

MatRad pisze:Witam,

posiadam R2płatnika, próbuję wgrać bazę danych przekazaną z zewnętrzengo działu kadr, którą mi przygotowano z rozszerzeniem "sp".
Niestety przy próbie importu poprzez "Zbiory->Narzędzia->Import danych z pliku" po wybraniu pliku wyskakuje mi komunikat, z problem nieaktualnym programem "TPK".
Jak ten problem można obejść lub też jak powinienem wgrać bazę danych, tak aby wcześniejsze dane pozostały?
Dzień dobry,

proszę mi powiedzieć z jakiej wersji R2Płatnika Pan korzysta oraz z jakiej korzysta dział kadr.
ODPOWIEDZ