PIT28 - działalność gospodarcz i najem prywatny jednocześnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.reset2.pl Strona Główna -> Sugestie i problemy (R2fk, R2księga, R2środki)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mvp90

PostWysłany: Pią, 11 Styczeń 2019 12:42    Temat postu: PIT28 - działalność gospodarcz i najem prywatny jednocześnie Odpowiedz z cytatem
Czy jest możliwość wysyłki PIT28 dla osoby która prowadzi działalność gospodarczą opodatkowaną ryczałtem 3% oraz ma zgłoszony najem prywatny 8,5%. Chodzi mi o to żeby wysłać to w jednym PIT28 wszystko bezpośrednio z programu. Czy jest taka możliwość ? Bo gdy zmieniam sposób rozliczenia na ewidencje przychodów-ryczałt lub na najem lub dzierżawa -ryczałt. To podstawia mi albo przychody z DG albo Najem prywatny w zaleznosci co mam wybrane jako forme rozliczenia . Czy mozna to jakoś połączyć ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sławek

PostWysłany: Pon, 14 Styczeń 2019 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dziękujemy za sugestię.
Przyjrzymy się sprawie takiej kombinacji zeznania podatkowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sławek

PostWysłany: Czw, 17 Styczeń 2019 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Aktualizacja z dnia 16.01.2019 zapewnia już obsługę takiej kombinacji prowadzonych działalności.

Zachęcamy do pobrania aktualizacji poprzez Zbiory - Narzędzia - Aktualizacja programu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.reset2.pl Strona Główna -> Sugestie i problemy (R2fk, R2księga, R2środki) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: