Dane do naliczenia faktury

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Dane do naliczenia faktury

Post autor: Mała » pt, 25 stycznia 2019 18:13

Doliczam klientom co m-c, do faktury za usługi księgowe, opłatę za każdego rozliczonego w m-cu pracownika. Teraz robię to ręcznie czyli sprawdzam w każdej firmie ilu było pracowników na LP i mnożę razy stawkę ustaloną z klientem.

Czy jest możliwość w programie R2Płatnik wygenerowania listy z liczbą zatrudnionych w danym m-cu pracowników tak abym nie musiała tego liczyć ręcznie?

A może jest możliwość aby wyeksportować takie dane do programu R2Faktura abym mogła naliczyć to automatycznie?

W programach R2Księga i R2FK mogę wydrukować zestawienie na którym jest lista pozycji księgowych w każdej firmie w danym m-cu więc może tu można wydrukować zestawienie z ilością pracowników w każdej firmie?
twojcz
Posty: 13
Rejestracja: pt, 02 września 2011 14:54

Dane do naliczenia faktury

Post autor: twojcz » pt, 25 stycznia 2019 18:32

W zestawieniach SQL do pobrania z serwera jest zestawienie:
11. Zbiorcze rozliczenie firm.
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Post autor: Mała » pt, 25 stycznia 2019 18:39

No właśnie cała rzecz w tym, że ja nie mam (albo nie mogę tego znaleźć) czegoś takiego jak zestawienie sql.

Powinnam to chyba mieć w: RAPORTY -ZESTAWIENIA SQL a w tej zakładce mam ostatnią pozycję: WZORY DOKUMENTÓW

Wiesz może dlaczego tak mam?
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekL » wt, 29 stycznia 2019 16:21

Dzień dobry

Proszę sprawdzić czy po wejściu w menu Definicje -> Zestawienia SQL ma Pani jakieś zestawienia na liście. Jeśli nie, można je tam pobrać ikoną niebieskiego telefonu "Pobierz zestawienie z serwisu HTTP"
Mała
Posty: 37
Rejestracja: śr, 16 listopada 2011 12:35

Post autor: Mała » wt, 29 stycznia 2019 18:45

Niestety nie mam czegoś takiego :(

Czy to może jest spowodowane tym, że mam wersję 3x a nie 10x tego programu?

Pamiętam, że kiedyś miałam te zestawienia sql ale teraz tego nigdzie nie ma.
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekL » śr, 30 stycznia 2019 13:43

Może ma Pani po prostu wersję STANDARD programu? Bo definicje sql są dostępne tylko w wersji PRO :cry:

Albo loguje się Pani do programu kontem, które nie ma dostępu do definicji SQL?
ODPOWIEDZ