PIT 4 R

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
polunio
Posty: 43
Rejestracja: wt, 03 stycznia 2017 18:39

PIT 4 R

Post autor: polunio » pn, 23 stycznia 2017 10:41

Chciałabym zrobić PIT 4R niestety ten który pokazuje mi program nie będzie zgodny z rzeczywistością ponieważ, w niektórych miesiącach nie jest ujęty podatek z ZFŚS tzn pracownicy już w zapłacili podatek od uzyskanych świadczeń muszę ten PIT skorygować o te różnice. Jak mogę to zrobić? Pomóżcie proszę
Jeszcze jedno pytanie czemu pokazuje mi ilość osób zatrudnionych różną niż faktycznie jest np w grudniu do połowy grudnia było 49 a mi pokazuje 51. Rozumiem, że jeśli były urlopy bezpłatne cały miesiąc to wyrzuca ale czemu więcej?
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » pn, 23 stycznia 2017 12:37

Każdy dokument w programie przed wydrukiem można edytować. Mając na ekranie podgląd wydruku można dwa razy kliknąć myszą w linię , którą chcemy edytować (podświetli się na żółto) i wpisać żądaną wartość.
Natomiast e-deklaracje można edytować przed wysłaniem tylko w R2PłatnikPro.
Na jakim dokumencie pokazuje błędną liczbę zatrudnionych?
polunio
Posty: 43
Rejestracja: wt, 03 stycznia 2017 18:39

Post autor: polunio » pn, 23 stycznia 2017 19:28

Oj to mam za starą wersję. Bardzo dziękuję za odpowiedź
Justina
Posty: 21
Rejestracja: pt, 19 sierpnia 2016 8:56

Post autor: Justina » pt, 27 stycznia 2017 12:56

proszę o instrukcję jak poprawić i wysłać poprawioną e-deklarację (posiadam wersję pro).
Awatar użytkownika
Dawid
 
Posty: 75
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2012 9:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Dawid » pt, 27 stycznia 2017 15:39

Po wygenerowaniu dokumentu do dziennika, w wersji PRO na przeglądzie e-dokumentu należy wybrać pole do edycji z okna 'zawartość dokumentu'. Po dokonaniu wyboru należy kliknąć przycisk Edytuj wpisując własną wartość w oknie 'zawartość wybranego elementu'. Poprawiony wpis należy potwierdzić przyciskiem Zatwierdź. Następnie można dokument wydrukować, podpisać i wysłać.
KatarzynaSz
Posty: 12
Rejestracja: śr, 21 marca 2018 11:49

korekta deklaracji do wysyłki

Post autor: KatarzynaSz » czw, 31 stycznia 2019 13:41

Dzień dobry, mam wersje Pro20 i niestety nie mogę zrobić edycji deklaracji gotowej do wysyłki w dzienniku, pola edytuj są wyblaknięte.
Czy muszę w ustawieniach firmy coś zmienić żeby mieć dostęp do ręcznej edycji deklaracji ??\

Znalazłam :D
ODPOWIEDZ