problem z eksportem do excela

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
kant80
Posty: 39
Rejestracja: śr, 09 stycznia 2019 10:31

problem z eksportem do excela

Post autor: kant80 » pt, 08 lutego 2019 13:20

W zestawieniach wg klucza zdefiniowałam sobie pomocnicze zestawienie wynagrodzeń pracowników. Przy zapisywaniu wydruku zapisuje mi się z rozszerzeniem HTM. Otwieram wtedy sobie plik w excelu i liczby - tysiące są oddzielone separatorem – spacją (np. tysiąc jako: 1 000). Nie mogę wtedy wprowadzić formuły bo excel nie widzi tego jako liczbę, muszę separator kasować .
Kiedyś mogłam taki wydruk eksportować bezpośrednio do excela ale teraz można tylko do pdf. Mam wersję programu standardową.
Awatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 42
Rejestracja: czw, 07 lutego 2019 12:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: problem z eksportem do excela

Post autor: PiotrekJ » pt, 08 lutego 2019 13:45

kant80 pisze:W zestawieniach wg klucza zdefiniowałam sobie pomocnicze zestawienie wynagrodzeń pracowników. Przy zapisywaniu wydruku zapisuje mi się z rozszerzeniem HTM. Otwieram wtedy sobie plik w excelu i liczby - tysiące są oddzielone separatorem – spacją (np. tysiąc jako: 1 000). Nie mogę wtedy wprowadzić formuły bo excel nie widzi tego jako liczbę, muszę separator kasować .
Kiedyś mogłam taki wydruk eksportować bezpośrednio do excela ale teraz można tylko do pdf. Mam wersję programu standardową.
Dzień dobry,

Przenoszenie wydruków do excela jest możliwe tylko poprzez zestawienia według klucza lub eksport okien. W innych przypadkach podgląd wydruków jest zapisywany w formacie .html i w takim jest wczytywany do excela lub do worda.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ