Raport-miesięczna karta pracy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Kinga1990
Posty: 13
Rejestracja: wt, 12 lutego 2019 10:59

Raport-miesięczna karta pracy

Post autor: Kinga1990 » śr, 13 lutego 2019 13:45

Witam,
potrzebuję zapisać w pdf lub wydrukować seryjnie miesięczne karty pracy z opisem za konkretny miesiąc. Uzupełniając działy od.. do... wskakuje mi też dział "pracownicy zwolnieni" i tworzy karty również dla nich. Jak to zmienić?

Przy wybraniu grupy administracja - pokazuje pracowników z tej grupy,zapisuję jako pdf i zapisuje każdego pracownika w osobnym dokumencie. Czy jest jakieś rozwiązanie na to? Chcę, aby wszyscy byli w 1 dokumencie.

Ustawiam krawędzie czarne w tabelce, na ekranie wyskakują, przy utworzeniu pdfa nie ma krawędzi, przy drukowaniu z kolei są. W czym jest tutaj problem?
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Raport-miesięczna karta pracy

Post autor: Jakub » śr, 13 lutego 2019 16:08

Dzień dobry.
Kinga1990 pisze:Uzupełniając działy od.. do... wskakuje mi też dział "pracownicy zwolnieni" i tworzy karty również dla nich. Jak to zmienić?
W naszym programie hierarchia działów jest zgodna z widokiem w "Okna/Działy". Pracownicy zwolnieni powinni być ostatnim działem, a przy wyborze "Do" wybieramy przedostatnią pozycję z listy.
Kinga1990 pisze:Przy wybraniu grupy administracja - pokazuje pracowników z tej grupy,zapisuję jako pdf i zapisuje każdego pracownika w osobnym dokumencie. Czy jest jakieś rozwiązanie na to? Chcę, aby wszyscy byli w 1 dokumencie.
Proszę wybrać "Drukuj wszystko", następnie wybrać drukarkę: Microsoft Print to PDF / (lub pokrewne) i określić gdzie ma się zapisać.
Kinga1990 pisze:Ustawiam krawędzie czarne w tabelce, na ekranie wyskakują, przy utworzeniu pdfa nie ma krawędzi, przy drukowaniu z kolei są. W czym jest tutaj problem?


Mogą na to wpływać ustawienia w Wstawienia/Środowisko/Wydruki i Właściwości w podglądzie wydruku.

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ