Raport miesięczny ZUS

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
KKachlicki
Posty: 5
Rejestracja: pn, 04 marca 2019 10:14

Raport miesięczny ZUS

Post autor: KKachlicki » pn, 04 marca 2019 10:26

proszę o pomoc
Mam 4 listy płac. Przy tworzeniu raportu miesięcznego ZUS, raport nie wykazuje wszystkich osób z poszczególnych list. Tak naprawdę to pobiera tylko kilka osób z 1 listy. Przy tworzeniu raportu nie wybierałem żadnych parametrów oprócz miesiąca luty/2019. Chciałem aby utworzył dla wszystkich list płac.
Dodatkowo wskazuje że pewne osoby mają etat 0/0 mimo że sprawdzam w umowie o pracę oraz w karcie pracy i są prawidłowe wartości (8/8)
proszę o pomoc
KKachlicki
Posty: 5
Rejestracja: pn, 04 marca 2019 10:14

Post autor: KKachlicki » pn, 04 marca 2019 10:27

oczywiście miało być 8/8 na razie bardziej jest :cry:
KKachlicki
Posty: 5
Rejestracja: pn, 04 marca 2019 10:14

Post autor: KKachlicki » pn, 04 marca 2019 11:29

Minęła 1h i nie ma żadnej odpowiedzi...
czy to jest takie standardowe działanie serwisu ????
Awatar użytkownika
maciejg
 
Posty: 90
Rejestracja: pn, 22 października 2018 11:55
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: maciejg » pn, 04 marca 2019 13:54

Witam,
Proszę sprawdzić czy wszyscy pracownicy są zarejestrowani w Zus-ie oraz czy mają wypełnione podstawowe dane w ewidencji "dane personalne".

Ponadto forum dyskusyjne służy przede wszystkim do wymiany doświadczeń między użytkownikami naszego oprogramowania.
Jeśli zależy Państwu na szybkim uzyskaniu pomocy technicznej prosimy o kontakt telefoniczny z działem pomocy technicznej.
ODPOWIEDZ