Chorobowe - wypadkowe

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Chorobowe - wypadkowe

Post autor: Bożena » pn, 04 marca 2019 9:35

Dzień Dobry,

przed naliczeniem wynagrodzenia zmieniłam zwolnienie chorobowe na zwolnienie wypadkowe 100% - niestety program nie nalicza mi 100% wynagrodzenia. Gdzie jest błąd?
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Jakub » pn, 04 marca 2019 11:32

Dzień dobry.

Proszę usunąć pracownika z listy płac, następnie usunąć to zwolnienie, dodać nowe z tymi samymi parametrami i sprawdzić w zakładce obliczenie "rodzaj i % zasiłku". Wprowadzić powtórnie pracownika na listę płac i przeliczyć.

Jeżeli problem się nie rozwiąże, proszę o kontakt z serwisem w celu dalszej analizy.

Pozdrawiam,
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Wypadkowa a potrącenie komornicze

Post autor: Bożena » pn, 04 marca 2019 12:28

Z wynagrodzenia i zasiłku potrącony został komornik.
Naliczona została większa kwota niż zazwyczaj.
Dlatego do wypłaty po zsumowaniu wychodzi dużo mniej niż w poprzednim miesiącu.
Jak mogę zmienić naliczenie za potrącenie komornicze w zasiłkach, żeby było mniejsze
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wypadkowa a potrącenie komornicze

Post autor: NA » pt, 08 marca 2019 15:45

Bożena pisze:Z wynagrodzenia i zasiłku potrącony został komornik.
Naliczona została większa kwota niż zazwyczaj.
Dlatego do wypłaty po zsumowaniu wychodzi dużo mniej niż w poprzednim miesiącu.
Jak mogę zmienić naliczenie za potrącenie komornicze w zasiłkach, żeby było mniejsze
W ewidencji potrąceń komorniczych, przy tej potrąconej na danej liście kwocie, należy wstawić znak "x" w kolumnie "K", a następnie wpisać kwotę, którą by się chciało na tej liście uwzględnić. Na końcu należy przeliczyć ponownie pozycję listy dla tego pracownika. Powinna się wówczas na liście płac pojawić wymuszona przez użytkownika kwota.
Program powinien mimo wszystko sam naliczać prawidłową wysokość potrąceń - zgodną z przepisami.
ODPOWIEDZ