Generowanie zestawienia do GUS Z-14

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
dawidb
Posty: 2
Rejestracja: pt, 29 marca 2019 12:52

Generowanie zestawienia do GUS Z-14

Post autor: dawidb » pt, 29 marca 2019 14:36

Dzień dobry
Przy generowaniu zestawienia do GUS Z-14 drukuje mi w kolumnie "Zatrudnienie": "stan na 31 XII 2010 r. (w osobach)" mimo wybrania roku 2018.
Nie wiem jaki jest stan faktyczny pobranych danych.
Pomimo pracy ludzi na stanowiskach o kodach ze sprawozdania nie uwzględnia ich - ilość 0. Wcześniej (przed 2018) ci pracownicy byli na innych stanowiskach.
Awatar użytkownika
maciejg
 
Posty: 90
Rejestracja: pn, 22 października 2018 11:55
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: maciejg » pn, 01 kwietnia 2019 8:32

Witam,
proszę wejść w ustawienia > środowisko > zaawansowane > zaznaczyć tryb diagnostyczny > zaakceptować i wykonać aktualizację programu.

W razie problemów, proszę o kontakt telefoniczny z serwisem.
dawidb
Posty: 2
Rejestracja: pt, 29 marca 2019 12:52

Post autor: dawidb » pn, 01 kwietnia 2019 13:12

Aktualizacja zmienia jedynie opis w kolumnie "Zatrudnienie", co można zmienić w Wordzie.
Jednak w dalszym ciągu w zestawieniu nie uwzględnia pracy ludzi na stanowiskach o kodach ze sprawozdania. Pobiera prawdopodobnie tylko z pierwszych umów pracowników, którzy wcześniej zajmowali inne stanowiska (inne kody zawodów, które teraz nawet nie istnieją). Natomiast skąd pobiera kwoty, to już nie wiem.
ODPOWIEDZ