Przekroczenie E-R

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Przekroczenie E-R

Post autor: Bożena » wt, 19 marca 2019 11:42

Dzień Dobry,


przygotowałam nową listę płac "zwrot składek E i R"
- wraz z pozycją (składnik) Przekroczenie podstawy EiR- przekroczenie wystąpiło w listopadzie i wynosi 933,25.
Podstawa w listopadzie powinna być pomniejszona o tą kwotę.
Gdzie i jaką kwotę muszę wpisać żeby w utworzonej nowej liście wpisana została prawidłowa podstawa (różnica) a co za tym idzie prawidłowo wyliczyło mi wynagrodzenie do zwrotu dla pracoenika.

Bożena
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Jakub » wt, 19 marca 2019 12:52

Dzień dobry,

Definicje list płac są wykonywane usługowo. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt telefoniczny z serwisem: +48 713 828 700 w celu zrobienia wyceny.

Pozdrawiam,
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Przekroczenie E-R

Post autor: Bożena » wt, 19 marca 2019 13:31

czy nie mogę takiej listy zrobić sama?
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Jakub » wt, 19 marca 2019 13:46

Tak, może Pani, ale wykracza to poza bezpłatne konsultacje.

Informacje nt definiowania składników znajdują się w instrukcji:
http://www.reset2.pl//Service_pro/RPlat ... 50400r.htm

Pozdrawiam,
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Przekroczenie E-R - LISTA PŁAC

Post autor: Bożena » czw, 21 marca 2019 14:27

Proszę o informację jaki jest koszt przygotowania takiej listy - niestety nie mam możliwości skorzystania z Partnera.

Pozdrawiam,
Bożena WIśniewska
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Przekroczenie E-R - LISTA PŁAC

Post autor: NA » czw, 28 marca 2019 15:25

Bożena pisze:Proszę o informację jaki jest koszt przygotowania takiej listy - niestety nie mam możliwości skorzystania z Partnera.

Pozdrawiam,
Bożena WIśniewska
Proszę uprzejmie skontaktować się telefonicznie z serwisem aby to omówić.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Post autor: Bożena » pn, 08 kwietnia 2019 8:55

Poproszę o bezpośredni telefon ponieważ "operator" odsyła mnie do partnera
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekL » pn, 08 kwietnia 2019 9:40

Bożena pisze:Poproszę o bezpośredni telefon ponieważ "operator" odsyła mnie do partnera
Dzień dobry

Numer bezpośredni do naszego serwisu to 713 828 701, ale jeśli podlega Pani pod dealera oprogramowania to on ma pierwszeństwo w wykonywaniu usług i z nim należy się najpierw kontaktować. Jeśli dealer nie będzie mógł tego zrobić, wtedy może przekazać sprawę nam.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Dodanie składnika

Post autor: Bożena » śr, 08 maja 2019 14:23

W Potrącenia razem jest taka definicja :suma składników wynagrodzeń wchodzących do razem potrącenia oraz pól: [Składka ZUS prac], [Składka zdrow.], [Podatek dochodowy], [Dopłata pod.za ub.rok], [KZP rata], [Pożyczka mieszk.], [Komornik], [Inne pożyczki], [Potracenie#1]..[Potracenie#5] minus [Nadpłata pod.za ub.rok]

chciałabym do niej dodać jeszcze [Skł. zdrow. nal] w jaki sposób mogę to zrobić?
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » śr, 08 maja 2019 15:16

Pola systemowe wyliczają się systemowo i użytkownik nie zmieni definicji wprost. Jaki jest sens dodawania tego pola do Potrąceń razem? Jest to tylko pole informacyjne a potrącana składka zdrowotna (Składka zdrow.) jest już w tej definicji ujęta.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Post autor: Bożena » czw, 09 maja 2019 11:58

Stworzyłam sobie listę Przekroczenie składek E-R ze składnikiem [Skł. zdrow. nal] - i tej właśnie nie ma

w Potrąceniach razem są: suma składników wynagrodzeń wchodzących do razem potrącenia oraz pól: [Składka ZUS prac], [Składka zdrow.], [Podatek dochodowy], [Dopłata pod.za ub.rok], [KZP rata], [Pożyczka mieszk.], [Komornik], [Inne pożyczki], [Potracenie#1]..[Potracenie#5] minus [Nadpłata pod.za ub.rok]
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » pt, 10 maja 2019 10:09

Bożena pisze:Stworzyłam sobie listę Przekroczenie składek E-R ze składnikiem [Skł. zdrow. nal] - i tej właśnie nie ma

w Potrąceniach razem są: suma składników wynagrodzeń wchodzących do razem potrącenia oraz pól: [Składka ZUS prac], [Składka zdrow.], [Podatek dochodowy], [Dopłata pod.za ub.rok], [KZP rata], [Pożyczka mieszk.], [Komornik], [Inne pożyczki], [Potracenie#1]..[Potracenie#5] minus [Nadpłata pod.za ub.rok]
Forum nie jest odpowiednim miejscem by kontynuować ten wątek. Można to załatwić z serwisem kontaktując się telefonicznie.
ODPOWIEDZ