WYnagrodzenia na projekty

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

WYnagrodzenia na projekty

Post autor: Bożena » pt, 26 kwietnia 2019 13:55

Dzień Dobry,

jak mogę przypisać do wynagrodzenia pracownika konkretny projekt żeby podczas dekretu do SAP Business One zaksięgowane było w konkretny Projekt.
Np. Projekt 0350 - zabawki - wpisany jest w SAP BUSINESS, gdzie i jak mogę pisać nr projektu (przy pracowniku), żeby "parował" się podczas dekretu?
Awatar użytkownika
maciejg
 
Posty: 90
Rejestracja: pn, 22 października 2018 11:55
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: maciejg » pn, 29 kwietnia 2019 11:15

Proszę wejść w okno " Pracownicy " i zakładka > Pozycja>Notatki. Tu możemy przypisać nazwę projektu. Gdy chcemy odnieść się do danej pozycji w dekrecie należy wczytać przez [IN1] ( odpowiada 1 w notatkach ).
Lub w kosztach na zakładce "pozycja" przypisać Zlecenie.
Bożena
Posty: 52
Rejestracja: pt, 30 listopada 2018 9:10

Post autor: Bożena » pn, 06 maja 2019 13:08

W pozycji 1 - mam wpisywany nr kolejny pracownika (przypisany mam taki nr również na rozrachunkach), czy w poz 2 mam wpisać np. nr 0350 - jest to nr jednego z projektów. Czy muszę utworzyć gdzieś bibliotekę z nr Projektów?
Czy w dekrecie przy kosztach mam wpisać [IN2]?. Może prtSc Pan mi prześle jak po kolei mam robić :)
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » czw, 09 maja 2019 10:51

Bożena pisze:W pozycji 1 - mam wpisywany nr kolejny pracownika (przypisany mam taki nr również na rozrachunkach), czy w poz 2 mam wpisać np. nr 0350 - jest to nr jednego z projektów. Czy muszę utworzyć gdzieś bibliotekę z nr Projektów?
Czy w dekrecie przy kosztach mam wpisać [IN2]?. Może prtSc Pan mi prześle jak po kolei mam robić :)
W jednej z notatek pracownika można wpisać treść (np. subkonto), która następnie może być wykorzystana do rozbijania kosztów przy generowaniu dekretu księgowego, ale tylko wtedy, gdy dany pracownik na stałe miałby generować koszt na danym projekcie. Jeśli te projekty się zmieniają u danego pracownika w ciągu miesiąca, wówczas stosować należy ewidencję kosztów (dodatek do licencji) i tam te projekty przypisywać. Standardowo do dyspozycji jest podział na poziomie działów i zleceń, a dodatkowe można uzyskać po włączeniu rozszerzonej struktury organizacyjnej lub też włączeniu projektów w menu ustawienia/ustawienia płacowe/zakładka inne. Obszerniejszych informacji może udzielić serwis przy telefonicznym kontakcie.
ODPOWIEDZ