Szyfrowanie danych

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Karolina_
Posty: 34
Rejestracja: sob, 11 stycznia 2020 17:18

Szyfrowanie danych

Post autor: Karolina_ » śr, 12 lutego 2020 14:52

Od jakiegoś czasu paski miesięczne z wynagrodzeń wysyłam mailem za zgodą pracowników. Jest możliwość w programie by zaszyfrować te dane. Jesteśmy świeżo po szkoleniu z RODO i takie maile powinny być szyfrowane. Jest na to sposób?
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Szyfrowanie danych

Post autor: KrystianSz » czw, 13 lutego 2020 9:17

Karolina_ pisze:
śr, 12 lutego 2020 14:52
Od jakiegoś czasu paski miesięczne z wynagrodzeń wysyłam mailem za zgodą pracowników. Jest możliwość w programie by zaszyfrować te dane. Jesteśmy świeżo po szkoleniu z RODO i takie maile powinny być szyfrowane. Jest na to sposób?
Czyli chcą Państwo wysyłać paski zabezpieczone hasłem, które jest indywidualne dla każdego pracownika?
Karolina_
Posty: 34
Rejestracja: sob, 11 stycznia 2020 17:18

Re: Szyfrowanie danych

Post autor: Karolina_ » czw, 13 lutego 2020 9:20

KrystianSz pisze:
czw, 13 lutego 2020 9:17
Karolina_ pisze:
śr, 12 lutego 2020 14:52
Od jakiegoś czasu paski miesięczne z wynagrodzeń wysyłam mailem za zgodą pracowników. Jest możliwość w programie by zaszyfrować te dane. Jesteśmy świeżo po szkoleniu z RODO i takie maile powinny być szyfrowane. Jest na to sposób?
Czyli chcą Państwo wysyłać paski zabezpieczone hasłem, które jest indywidualne dla każdego pracownika?
Tak. Narazie pytam o taką możliwość. Bo hasło musiałoby być wysłane w inny sposób niż mail (żeby w ogóle miało to sens).
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Szyfrowanie danych

Post autor: KrystianSz » czw, 13 lutego 2020 15:52

Karolina_ pisze:
czw, 13 lutego 2020 9:20
KrystianSz pisze:
czw, 13 lutego 2020 9:17
Karolina_ pisze:
śr, 12 lutego 2020 14:52
Od jakiegoś czasu paski miesięczne z wynagrodzeń wysyłam mailem za zgodą pracowników. Jest możliwość w programie by zaszyfrować te dane. Jesteśmy świeżo po szkoleniu z RODO i takie maile powinny być szyfrowane. Jest na to sposób?
Czyli chcą Państwo wysyłać paski zabezpieczone hasłem, które jest indywidualne dla każdego pracownika?
Tak. Narazie pytam o taką możliwość. Bo hasło musiałoby być wysłane w inny sposób niż mail (żeby w ogóle miało to sens).
Musimy wejść w ZBIORY > WYBÓR FIRMY > DOKUMENTY > zaznaczamy "użyj haseł przy wysyłaniu dokumentów"

Następnie wchodzimy w okno PRACOWNICY > POZYCJA/RAZEM > UDOSTĘPNIANIE > wpisujemy indywidualne hasło pracownika
Karolina_
Posty: 34
Rejestracja: sob, 11 stycznia 2020 17:18

Re: Szyfrowanie danych

Post autor: Karolina_ » pt, 14 lutego 2020 15:23

Dziękuję bardzo :)
ODPOWIEDZ