odszkodowanie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Kasia
Posty: 35
Rejestracja: śr, 25 marca 2015 15:45

odszkodowanie

Post autor: Kasia » pn, 29 lutego 2016 11:53

Witam
Nie wiem w jaki sposób mogę utworzyć jednorazowy składnik wynagrodzenia - odszkodowanie za rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia przez pracownika. Z tego co mi wiadomo to od tego odszkodowania nie naliczam ani składek ani podatku. Nie wiem jednak jaki wzór do wyliczenia odszkodowania podstawić.
Będę wdzięczna za pomoc.
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » wt, 01 marca 2016 8:40

W menu Definicje -Składniki wynagrodzeń należy dodać nowy składnik np. Odszkodowanie w rodzaju ustaw Dodatki nieopodatkowane. Pamiętaj że, należy taki składnik dodać do listy płac. Jeżeli potrzebujesz składnik który ma się obliczać na podstawie jakiegoś wzoru, sugerował bym kontakt z działem serwisu i skorzystać ze zdalnej usługi, koszty nie są duże a ma się pewność co poprawności działania .
AgnieszkaINT
Posty: 7
Rejestracja: sob, 10 stycznia 2015 11:28

Post autor: AgnieszkaINT » czw, 22 września 2016 13:40

Mogłaby mi Pani podać jaką ma Pani definicję wartości wyliczonej dla odszkodowania? Byłabym wdzięczna.
Kasia
Posty: 35
Rejestracja: śr, 25 marca 2015 15:45

Post autor: Kasia » pt, 23 września 2016 12:18

Witam
Jak najbardziej.
[odszkodowanie]*sys(SrMiesEkwiwUrl)
[72]*sys(130)

Pozdrawiam
ewagrom
Posty: 1
Rejestracja: czw, 28 lutego 2019 14:25
Kontakt:

Odszkodowanie lotnicze

Post autor: ewagrom » czw, 28 lutego 2019 14:28

Każdy z nas lubi wyjeżdżać w dalekie czy bliskie podróże i warto się do tego porządnie przygotować, aby ta wymarzona podróż nie stała sie naszym koszmarem. Jedną z wielu kwestii jest ubezpieczenie i co za tym idzie możliwość ewentualnego odszkodowania. Bardzo polecan takie rozwiązanie dla naszego "świętego" spokoju :)

Odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy
ODPOWIEDZ