producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Alerty pracownika - nie tylko dla zapominalskich

Alerty pracownika - nie tylko dla zapominalskich

25.11.2011

Obecnie użytkownicy systemów R2płatnikPRO i R2płatnikSBO mają do dyspozycji rozbudowany moduł przypomnień.

Obok standardowego "Autosprawdzania" można ustawić własne przypomnienia, kontrolujące dowolne terminy wprowadzone w danych pracownika. Mogą to być przykładowo upływający termin ważności dowodu osobistego lub zakończenie okresu orzeczenia o niepełnosprawności.

Dodatkowo alerty możemy przypisać do tabeli własnej użytkownika (związanej z pracownikiem lub jego aktualnym zatrudnieniem), żeby kontrolować dowolne własne pole daty. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości ewidencjonowania danych i przypominania o terminach, specyficznych dla konkretnej firmy.

Konfigurację alertów pracownika umożliwia pozycja menu Definicje - Alerty pracownika. Tam określamy kontrolowane pola oraz jak często je sprawdzać. Może to być codziennie, co tydzień lub raz w miesiącu.

Kontrolę możemy również przeprowadzić na życzenie, wybierając funkcję Sprawdź alerty terminowe, po kliknięciu prawym klawiszem myszy na liście pracowników. Listę przypomnień możemy wtedy wydrukować klawiszem F2.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu