producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Automatyzacja comiesięcznego naliczania wynagrodzeń

Automatyzacja comiesięcznego naliczania wynagrodzeń

24.03.2014

Już od jakiegoś czasu w systemach R2płatnikPRO i R2płatnikSBO istnieje ciekawa funkcjonalność, która automatycznie przeprowadzi użytkownika przez comiesięczny proces tworzenia list płac, wprowadzania pracowników na listę i naliczania wynagrodzeń.

W menu Definicje znajdują się Szablony definicji, które umożliwiają zdefiniowanie wzorców grupy list płac. Później na podstawie wybranego przez użytkownika wzorca automatycznie utworzą się odpowiednie listy płac, naniosą się i zostaną przeliczeni odpowiedni pracownicy (funkcja Utwórz listy płac wg szablonów spod prawego klawisza myszy w oknie list płac).

Tak więc praca przy comiesięcznym naliczaniu wynagrodzeń ograniczy się do uzgodnienia czasu pracy i wywołania automatycznego naliczania według wybranego wzorca. Wszystkie wymagane listy utworzą się i przeliczą automatycznie (listy podstawowe, zasiłki ZUS, ryczałty samochodowe).

Inny wzorzec możemy stworzyć dla listy premii. Po jego wywołaniu utworzą się listy premiowe dla wybranych grup pracowników. Cała praca ograniczy się do wpisania kwoty premii. Jeśli wysokość premii oblicza się na podstawie definicji to użytkownikowi pozostanie jedynie weryfikacja.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu