producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Ciekawa funkcja dla biur rachunkowych

Ciekawa funkcja dla biur rachunkowych

26.03.2010

W nowych wersjach progamów R2fk i R2księga pojawiła się m.in. kolejna ciekawa funkcja przeznaczona specjalnie dla biur rachunkowych.

W nowych wersjach progamów R2fk i R2księga pojawiła się m.in. kolejna ciekawa funkcja przeznaczona specjalnie dla biur rachunkowych. Jest nią możliwość powiadamiania klientów biura pocztą internetową o wysokości podatków przypadających do zapłaty za dany okres.

Po zamknięciu miesięcy w rozliczeniu podatku PIT i VAT możemy wydrukować dla wszystkich obsługiwanych firm informacje o wysokości i terminach płatnosci podatków za dany okres.

Przygotowane wydruki zawierają komplet informacji podatkowych, tzn. VAT oraz CIT dla firmy, a także PIT dla wszystkich właścicieli firmy. Można je w łatwy sposób rozesłać e-mailem do wszystkich obsługiwanych klientów, z jednoczesną kopią dla celów archiwalnych na własną wybraną skrzynke pocztową.

W efekcie klient otrzymuje e-maila z czytelną informacją o kwotach i terminach płatności, a my (biuro) po raz kolejny oszczędzamy nasz cenny czas.


Informacja o podatkach
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu