producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Czytniki RCP zintegrowane z systemem R2płatnikPRO

Czytniki RCP zintegrowane z systemem R2płatnikPRO

05.03.2012

BIOFINGER680Zakończyliśmy prace nad integracją czytników RCP z systemami R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. 

Integracja polega na natychmiastowej synchronizacji danych pomiędzy rejestratorami WE/WY i systemem płacowo-kadrowym. Oznacza to, że 'odbicie karty' przez pracownika jest od razu widoczne w programie. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik systemu ma wgląd w zawsze aktualną listę obecności pracowników i ich karty pracy.

W zależności od czytnika rejestracja zdarzeń wejścia/wyjścia może odbywać się na kilka sposobów: na podstawie odcisku palca, po zbliżeniu karty identyfikacyjnej, po wprowadzeniu kodu PIN.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą zintegrowanych czytników RCP (zobacz ofertę »).TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu