producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Dziękujemy za udział w konferencji

Dziękujemy za udział w konferencji

18.10.2006

HRM Systems Gigacon

18 października 2006 w warszawskim Hotelu Kyriad Prestige spotkało się ponad 200 osób z następujacych branż: telekomunikacyjnej, bankowej, farmaceutycznej, informatycznej, doradczej i IT.

Zaproszeni goście mieli możliwość wzięcia udziału w szeregu ciekawych wykładów merytorycznych prowadzonych przez specjalistów. Wystawcy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z zainteresowanymi uczestnikami konferencji.

Prelegentami wykładu na temat: "R2płatnikPRO - jedna z pierwszych polskich aplikacji HRM przeniesionych na bazę IBM DB2 Viper" byli Tomasz Tymański z RESET2 oraz Krzysztof Paź z IBM.

Prezentowane rozwiązanie zostało dobrze przyjęte, a program R2płatnikPRO cieszył się dużym powodzeniem.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za udział w konferencji i zainteresowanie.

Wszystkich z Państwa, którzy pragną uzyskać dodatkowe informacje dotyczące możliwości programu R2płatnikPRO prosimy o kontakt.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu