producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » e-Deklaracje w R2płatnikPRO

e-Deklaracje w R2płatnikPRO

05.01.2009

Podpis elektroniczny oraz wysyłka deklaracji PIT przez internet to główne, ale nie jedyne nowości w obecnej wersji systemu R2płatnikPRO.

Dostępna jest nowa funkcjonalność, umożliwiająca wysyłkę deklaracji PIT przez internet. Takie rozwiązanie głównie przyspieszy nam wysyłkę pracowniczych PIT-11 do urzędów skarbowych.

Po przygotowaniu deklaracji możemy ją podpisać uzyskanym podpisem elektronicznym i od razu wysłać przez internet, następnie pobrać potwierdzenie wysyłki.

R2płatnik w serii PRO umożliwia dodatkowo seryjny podpis i wysyłkę, czyli jedną funkcją podpisujemy i wysyłamy wszystkie przygotowane wcześniej PIT-11.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu