producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » e-Faktury w programie R2faktury

e-Faktury w programie R2faktury

05.05.2010

e-Faktury to jedna z nowości w wersji 6.06 programu R2faktury.

Program R2faktury w wersji MAXI umożliwia kompleksową obsługę e-faktur.

Kontrahentom, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie e-faktur (na odpowiednim formularzu drukowanym przez program) można wysłać e-mailem fakturę w postaci podpisanego elektronicznie pliku w formacie PDF. Plik ten można otworzyć przy pomocy ogólnie dostępnego programu Adobe Reader i sprawdzić w nim bezpośrednio prawidłowość podpisu.

Jeśli wystawiamy dużo faktur, np. korzystając z mechanizmu faktur powtarzalnych, możemy w łatwy sposób wysłać wszystkie wystawione e-faktury na właściwe adresy e-mail odpowiednich kontrahentów.

Wszystkie wystawione e-faktury są automatycznie zapamiętywane we wskazanym folderze archiwalnym.

Korzystając z e-faktur nie musimy drukować wystawionych faktur i wysyłać ich pocztą. W efekcie oszczędzamy cenny czas i ograniczamy koszty prowadzonej działalności.

e-fakturyTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu