producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Ewidencja zdarzeń dotyczących pracownika to lepsza organizacja pracy

Ewidencja zdarzeń dotyczących pracownika to lepsza organizacja pracy

08.06.2011

Systemy R2płatnikPRO i R2płatnikSBO umożliwiają ewidencjonowanie dowolnych zdarzeń dotyczących pracownika i przypominają o terminach zaplanowanych czynności.

Dzięki tej funkcjonalności możemy przykładowo zapisywać zadania zlecone pracownikowi i kontrolować terminowość ich wykonania. Albo rozplanować okresowe rozmowy motywacyjne z pracownikami.

Takich rodzajów zdarzeń możemy zdefiniować wiele. Pozwolą nam one na uporządkowanie systemu zadaniowego w firmie i wpłyną na lepszą organizację pracy.

Żeby rozpocząć pracę ze zdarzeniami należy najpierw udostępnić przycisk Zdarzenia na pasku przycisków. W tym celu klikamy prawym klawiszem w oknie głównym i wybieramy Konfiguracja pasków. Na zakładce Zatrudnienie zaznaczamy Zdarzenia i całość zatwierdzamy.

Następnie definiujemy rodzaje zdarzeń, wybierając Zdarzenia w menu głównym Okna - Pozostałe biblioteki. Przykładowe rodzaje zdarzeń to zlecone zadania, rozmowy motywacyjne.

Teraz ustawiamy się na wybranym pracowniku i klikamy w uwidoczniony przycisk Zdarzenia. Wprowadzamy nowe zdarzenie, uzupełniając datę, rodzaj zdarzenia (np. zlecone zadania), opis (konkretne zadania do wykonania) i termin.

Wprowadzone zdarzenia (wszystkie lub wybranego rodzaju) możemy później wydrukować z pozycji menu głównego Raporty - Zestawienia ewidencji - Zestawienie zdarzeń. Do kontroli upływających terminów służy raport Zestawienie terminowe zdarzeń (menu Raporty - Zestawienia kadrowe).TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu