producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » GUS F-03 - Sprawozdanie o stanie i ruchu środków trwałych

GUS F-03 - Sprawozdanie o stanie i ruchu środków trwałych

12.01.2012

Systemy R2płatnikPRO i R2płatnikSBO rozbudowane zostały o zestawienie, umożliwiające wypełnienie formularzy GUS F-03 i SG-01. Sprawozdania te składają wybrane podmioty do 15 lutego, więc jest jeszcze trochę czasu na pobranie najnowszej wersji i przygotowanie raportu.

Zestawienie GUS F-03 dostępne jest z pozycji menu głównego Raporty. Oczywiście najpierw należy zaktualizować program (menu Zbiory - Narzędzia - Aktualizacja programu).

Przed wykonaniem zestawienia należy uzupełnić niezbędne dane dodatkowe:
- w kartotece środka trwałego na zakładce Opis: Zakup (Nowy, Używany, Otrzymany), Z importu, Leasing finansowy, Kierunek inwestowania
- w dokumentach zakupu: Rodzaj zakupu, Finansowanie - jeśli nie wykorzystujemy (nie ewidencjonujemy) dokumentów zakupu/sprzedaży, wtedy informacje o nakładach na budowę środka pobierane są bezpośrednio z operacji (Przyjęcie, Modernizacja)
- w bibliotece lokalizacji: Gmina, Powiat, Województwo

Mamy nadzieję, że nowa funkcjonalność pozwoli na terminowe i rzetelne wypełnienie formularzy GUS.
TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu