producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Incom S.A. dystrybutorem oprogramowania Reset2

Incom S.A. dystrybutorem oprogramowania Reset2

23.07.2012

Reset2, producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Incom S.A. Na mocy zawartego porozumienia, oferta wrocławskiego dystrybutora poszerzyła się o programy Reset2 z serii Standard.

Ofertę dystrybutora wzbogaciło oprogramowanie do obsługi wszystkich aspektów działalności firmy. Klienci mogą zamawiać programy księgowe – R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu – R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych – R2środki.

Kompleksowe portfolio programów wspomagających zarządzenie przedsiębiorstwem uzupełnia sztandarowy system kadrowo-płacowy R2płatnik.

– Nasza strategia zakłada konsekwentne poszerzanie kanałów sprzedaży. Współpraca z nowym dystrybutorem, którego oferta skierowana jest również do sektora MŚP to kolejny krok na tej drodze –
komentuje Marek Ratajczak, prezes zarządu Reset2 Sp. z o.o.

Wszystkie produkty można nabyć zarówno jako pojedyncze programy, jak i w zestawach. Na chwilę obecną z oprogramowania firmy Reset2 korzysta już blisko 10 tysięcy aktywnych klientów.

Więcej informacji o oprogramowaniu firmy Reset2 można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej 
www.reset2.pl.


O firmie Reset2 Sp. z o.o.

Reset2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem, sprzedażą oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty Reset2 oferują bardzo bogate możliwości, połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Więcej informacji: www.reset2.plTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu