producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » IV Spotkanie dla Partnerów Reset2

IV Spotkanie dla Partnerów Reset2

24.09.2012

W dniach 15 i 16 września 2012 r. odbyło się IV Spotkanie dla aktywnych Partnerów Reset2. Na miejsce spotkania wybrano Hotel Podklasztorze, zlokalizowany w XII-wiecznym opactwie cystersów, które znajduje się na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Pilicą i Zalewem Sulejowskim.

IV SP7

Ideą spotkania, oprócz obchodów 20-lecia działalności Reset2, było zainteresowanie uczestników nowościami w ofercie firmy.
W tym celu przygotowano bogaty panel tematyczny, składający się z cyklu 45-minutowych wykładów, które przeplatały się z warsztatami praktycznymi
.


IV SP1 

IV SP2


Punktem kulminacyjnym była premiera nowego produktu – R2faktury w wersji PRO.
Po zakończeniu prezentacji, prezes zarządu, Marek Ratajczak oficjalnie wprowadził program do sprzedaży, publicznie aktualizując stronę internetową. Zgromadzona publiczność nagrodziła go owacjami na stojąco.
IV SP11

Wśród mówców znalazło się też dwóch praktyków – Michał Nowakowski z firmy NOWALU oraz Daniel Pytel z firmy PROGAMA – którzy w prosty i przejrzysty sposób podsumowali mocne strony systemu R2płatnikPRO.

Istotnym elementem okazał się również panel dyskusyjny, podczas którego Partnerzy mogli zadawać przedstawicielom Reset2 dowolne, nurtujące ich pytania. Ponadto, dyskusja, która się wytworzyła, była doskonałą okazją do zgłoszenia wszelkich uwag, sugestii czy opinii nt. dotychczasowej współpracy.


IV SP12


Po zakończeniu części merytorycznej, zgromadzeni goście zostali zaproszeni do udziału w integracyjnych zabawach plenerowych.

IV SP4 


IV SP10IV SP8

IV SP8

IV SP9


Dzień pierwszy zwieńczyła wspólna biesiada przy grillu, uatrakcyjniona pokazem grupy Tancerzy Ognia Feniks.

 IV SP3


IV SP5


Drugiego dnia, tuż po śniadaniu, przyznano wyróżnienia i nagrody rzeczowe w postaci tabletów marki Acer. Zaszczytnym tytułem „Partnera Roku 2012” uhonorowano dwie firmy - NOWALU Sp. z o.o. oraz ALTAB S.A. Pierwszą za największą liczbę sprzedanych licencji w sezonie 2011/2012, a drugą za największą wartość sprzedanych licencji w tym samym okresie.
IV SP6

 


IV SPTRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu