producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » JPK dla mikroprzedsiębiorstw już od stycznia 2018

JPK dla mikroprzedsiębiorstw już od stycznia 2018

15.11.2017

Od stycznia 2018 do grona podmiotów, które składać będą obowiązkowo JPK-VAT dołączą mikroprzedsiębiorstwa.
Programy R2księga i R2fk od początku, tj. od lipca 2016 pomagają firmom w spełnieniu obowiązku wysyłki dokumentów JPK-VAT.

Przygotowanie oraz wysyłka JPK-VAT z programów R2księga i R2fk jest procesem prostym, więc po zapoznaniu się z informacjami dostępnymi w instrukcji obsługi oraz po obejrzeniu filmów szkoleniowych na naszym kanale na Youtube (dostępnych m.in tutaj) proces ten nie powinien stanowić dla naszych Użytkowników problemu.

Warto jednak przybliżyć sobie temat JPK. Polecamy nasze forum, na którym znajdziemy przydatne informacje.
Polecamy również nasz poradnik w formie pytań i odpowiedzi.

Infofmujemy również, że konsultacji dotyczących JPK podejmują się wspólnie Ministerstwo Finansów oraz Krajowa Administracja Skarbowa. Szkolenia będą przeprowadzane w lokalnych Izbach oraz Urzędach Skarbowych. O terminach oraz miejscach prowadzonych szkoleń więcej na stronie Ministerstwa Finansów.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu
Newsletter Reset2