producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Konto bankowe na zamówieniach od klientów

Konto bankowe na zamówieniach od klientów

25.10.2012

Istnieje możliwość, żeby na automatycznie generowanym zamówieniu od klienta pojawiał się numer rachunku bankowego Partnera.

Korzystając z funkcji automatycznych zamówień z programu (zamówienie aktualizacji, rozszerzenia itp...) klient generuje zamówienie (dokument eDL), na którym dostawcą jest Partner. Mieliśmy sugestie, zarówno od Partnera jak i od klienta, o umieszczenie nr konta bankowego dostawcy na tym dokumencie. Jeśli jesteście Państwo tym zainteresowani, to prosimy o przesłanie (biuro@reset2.pl) nr konta bankowego, na które ma nastąpić zapłata za wygenerowane zamówienia przez Waszych klientów.

Zaktualizowane informacje można sprawdzić w dziale 'Dane partnera'.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu