producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Licencje edukacyjne w ofercie

Licencje edukacyjne w ofercie

17.10.2012

W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony firm szkoleniowych w październiku dołączyliśmy do oferty licencje edukacyjne programów serii STANDARD i PRO w cenie 1,- zł netto za jedną licencję.

Licencje edukacyjne pozwalają obsługiwać wiele firm, umożliwiają pracę w sieci maksymalnie 32 użytkownikom, zawierają wszystkie dostępne dla danego programu funkcjonalności oraz możliwość pobierania aktualizacji przez cały okres użytkowania. 

Przy tej okazji zapraszamy do współpracy wszystkie firmy szkoleniowe pragnące uatrakcyjnić swoją ofertę poprzez zwiększenie portfolio oprogramowania wykorzystywanego podczas kursów z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Oferujemy bezpłatne jednodniowe szkolenie z każdego wybranego programu i komplet materiałów dla słuchaczy szkoleń.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu