producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Moduł pracy zdalnej

Moduł pracy zdalnej

20.06.2008

System R2płatnikPRO i R2płatnikSBO rozbudowany został o możliwość zdalnego uruchamiania w sieci rozległej, co pozwala na normalną pracę w dowolnym miejscu z dostępem do internetu.

Wersja 3.20 systemu rozbudowana została o trzecią warstwę aplikacji, tzw. cienkiego klienta. Daje on możliwość zdalnego uruchamiania programu w sieci rozległej, poprzez dostęp do serwera aplikacji a nie serwera bazy danych. Taka konfiguracja pozwala na normalną pracę w dowolnym miejscu, gdzie istnieje dostęp do internetu. Nie trzeba nawet instalować żadnego oprogramowania na stacji klienckiej, wystarczy tylko uruchomić moduł pracy zdalnej (cienkiego klienta) z naszej strony internetowej i podać parametry połączenia z właściwym serwerem aplikacji. 

Wersja podstawowa daje możliwość zdalnej pracy na jednym odległym stanowisku. W przypadku większej ilości użytkowników pracujących zdalnie należy rozszerzyć wersję sieciową o wymaganą ilość użytkowników zdalnych.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu